Home   |   Produkty & Serwis   |   Nowości   |   Partnerzy   |  

Nasza oferta:

www.consultronics.com

Consultronics to światowy lider w produkcji testerów i analizatorów telekomunikacyjnych. W ofercie znajduja się analizatory kanałów dla szerokopasmowej transmisji danych 64k/ISDN/xDSL, testery BERT, testery i analizatory sieci ISDN BRA/PRA. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 70 krajach.

www.arca-technologies.com

Irlandzka firma ARCA od lat projektuje i dostarcza emulatory sieci telekomunikacyjnej wyposażone w styki ISDN, V.51 i V.52 oraz dla dynamicznie rozwijającej sie technologii ADLS i dostępu radiowego Bluetooth. Z pomocą emulatorów możemy testować i prezentować systemy wideokonferencyjne, serwery sieciowe, centralki PBX, telefony i inne urządzenia wymagające danego styku, bez potrzeby podłączania do sieci publicznej. Posiadają przyjazny interfejs użytkownika, są proste w obsłudze i programowaniu.

www.sunrisetelecom.com

Sunrise Telecom od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu pomiarowego dla potrzeb telekomunikacji. W XXI wiek wchodzi z bogatą oferta nowoczesnego sprzętu pomiarowego niezbędnego do utrzymania systemów telekomunikacyjnych oraz przy uruchamianiu nowych i konserwacji już istniejących traktów cyfrowych.

www.sumielectric.com

Sumitomo Electric jest od lat światowym liderem w dziedzinie trwałego łączenia włókien światłowodowych. Firma oferuje spawarki do włókien pojedynczych, paskowych i specjalnych. Produkty firmy Sumitomo Electric charakteryzują się dużą niezawodnością w trudnych warunkach środowiskowych. Oferta liczy kilkanaście modeli w pełni automatycznych spawarek, wyposażonych w automatyczne systemy detekcji włókien oraz zestawy czujników, pozwalające na optymalny dobór parametrów procesu spawania i gwarantujące wysoką jakość spawów.
 

...dalej

 

PCM/PDH/SDH
ISDN
sygnalizacja
analogowe/xDSL
transmisja danych
optyka/światłowody
mikroskopy
synchronizacja
urządzenia dostępowe
 

 

       Mapa serwisu   |    Kontakt

© 2001 SoHo ART.  Wszelkie prawa zastrzeżone.