Home   |   Produkty & Serwis   |   Nowości   |   Partnerzy   |  

Nasza oferta:

 ... i częstotliwości

TymServe 2100

Serwer czasu dla sieci komputerowych. Urządzenie wyposażone jest w odbiornik GPS, pozwala na dystrybucję informacji o czasie w sieci informatycznej. TymServer jest niezbędny dla wiekszości sieci komputerowych, a w szczególności dla: systemów bankowych, bankomatów, giełdy papierów wartościowych, dostawców usług internetowych, systemów bilingowych itp.

SSU-2000e

Urządzenie synchronizujące (SASE/SSU). Spełnia wszystkie zalecenia w zakresie kontroli i dystrybucji sygnału. Jego budowa pozwala na obsługę komunikatów synchronizacyjnym SSM, oraz integrację z nadrzędnym systemem zarządzania TMN.

FTS-4040

Przenośny cezowy wzorzec częstotliwości. Urządzenie ma zastosowanie przede wszystkim w telekomunikacji jako źródło częstotliwości wzorcowej oraz zegar odniesienia. Dzięki swojej budowie stosowany jest przy uruchamianiu węzłów i centrali telekomunikacyjnych oraz systemów synchronizacji sieci, np. SDH. FTS-4040 jest jedynym na świecie przenośnym wzorcem atomowym słóżącym jako niezależne źródło częstotliwości. Wzorzec może być wyposażony w dowolne układy wyjść dla potrzeb telekomunikacyjnych.

RubiSource-2000

Rubidowy wzorzec częstotliwości. Wzorzec ma zastosowanie w przypadku potzreby użycia bardzo stabilnego źródła częstotliwości.

System 2000

Odbiornik GPS zbudowany z myślą o aplikacjach telekomunikacyjnych oraz jako wzorcowe źródło częstotliwości dla potrzeb laboratorów i kalibracji. Wyposażony w oscylator rubidowy może służyć m.in. jako główne źródło odniesienia (PRS Level 1/G.811) do synchronizacji sieci cyfrowych.

PJS-200

PJS-2000 umożliwia wykorzystanie sygnału wzorcowego pochodzącego z :
  - zewnętrznego źródła sygnału - wzorzec cezowy, sieć, odbiornik GPS
  - wbudowanego oscylatora rubidowego
Ilość wejść sygnałowych modelowana jest w zależności od potrzeb użytkownika począwszy od podstawowego układu z jednym wejściem sygnałowym do układu 4 wejściowego. Wszystkie wejścia podlegają jednoczesnemu monitorowaniu odbywającemu się w czasie rzeczywistym. Urządzenie umożliwia również wyprowadzenie sygnału wzorcowego w postaci 2MHz oraz 2Mbit/s.
Dostępne analizy jakości sygnałów to: TIE, TDEV, ADEV, MADEV, MTIE.
Ponadto przyrząd pozwala na analizę wyników w oparciu o maski zdefiniowane w zaleceniach ETSI. Wyniki pomiarów zapisywane są na dysku twardym, jak również mogą być transferowane do zdalnego komputera. W pakiecie dostarczane jest oprogramowanie na PC pozwalające na przeglądanie oraz obróbkę wyników pomiarów.

                                                                                                                  ...więcej
Officetime  NOWOŚCI !!!

Allan Variance Test Set   NOWOŚCI !!!

eBusinnes Trusted Time   NOWOŚCI !!!                     ...więcej

  PCM/PDH/SDH
  ISDN
  sygnalizacja
  analogowe/xDSL
  transmisja danych
  optyka/światłowody
  mikroskopy
  synchronizacja
  urządzenia dostępowe

 

 

       Mapa serwisu   |    Kontakt

© 2001 SoHo ART.  Wszelkie prawa zastrzeżone.