logo
blockchain

Technologia blockchain

Nasza nowa oferta dotyczy doradztwa w zakresie technologii blockchain. Zarządzanie zdecentralizowaną i rozproszoną bazą danych w modelu open source w sieci internetowej o architekturze peer-to-peer (P2P) bez centralnych komputerów i niemającą scentralizowanego miejsca przechowywania danych, służącą do księgowania poszczególnych transakcji, płatności lub zapisów księgowych zakodowana za pomocą algorytmów kryptograficznych.

auto

Procesy w motoryzacji

Oferta doradztwa w zakresie przygotowania i wdrażania systemów kontroli procesów w serwisach samochodowych. Złożone procesy obsługi pojazdów oraz klientów wymagają procedur kontroli i analizy w celu możliwości skutecznego zarządzania tymi procesami i rozwoju jakości i wydajności usług. To pozwala na skuteczny rozwój i wzrost rentowności.

Urządzenia telekomunikacyjne

Doradztwo i szkolenia w zakresie zakupów i obsługi telekomunikacyjnego sprzętu pomiarowego wykorzystywanego przy instalacji, eksploatacji oraz w laboratoriach badawczych. Dobór nowoczesnego i skomplikowane sprzętu wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasza oferta zapewnia skuteczne wsparcie w zakresie wyboru właściwych rozwiązań oraz ich wdrożenia.