Home   |   Produkty & Serwis   |   Nowości   |   Partnerzy   |  

Nasza oferta:

reflektometry

Nowa generacja reflektometrów EXFO

Reflektometry dostępowe OTDR AXS-100/100

...więcej 

Platforma uniwersalna — FTB-200 versja 2

...więcej 


FTB-500 - Konstrukcja FTB-500 oparta jest o komputer klasy Pentium z zainstalowanym systemem Windows XP. Układ taki pozwala na stosowanie tego samego oprogramowania zarówno do pracy w terenie jak i późniejszej analizy i przygotowania dokumentacji w biurze. 

...więcej


SunSet 10G - Tester sieci SDH, Sonet charakteryzujący się niewielkim rozmiarem oraz podręczną funkcjonalnością. Wyposażony jest w interfejsy o przepływnościach : 155 Mbit/s, 622 Mbit/s, 2.5 Gbit/s, 10 Gbit/s. Umożliwia monitorowanie i weryfikację poprawności odwzorowania sygnałów SDH/PDH/T-carrier. Ponadto monitoruje, kontroluje i umożliwia wykonywanie zmian bajtów nagłówka SDH oraz ruchów wskaźnika. Generuje i monitoruje pełen zakres alarmów i uszkodzeń, wstrzykuje błędy. Wykonuje testy: BERT, DCC BERT, mechanizmu APS.

Sunset MTT i ACM II - uniwersalna platforma do testowania tester transmisji GigE/Ethernet oraz szerokopasmowej VDSL/ADSL2+. Jako tester szerokopasmowy standardowo wyposażony jest w funkcję reflektometru dla kabli miedzianych (zasięg od 3m do 4500m), miernik zakłóceń impulsowych, szumu oraz multimetra. Dodatkowe wyposażenie stanowią moduły transmisyjne SDH/PDH oraz GigE/Ethernet umożliwiające dynamiczne testy z pomiarem stopy błędu BERT oraz RFC-2544..

 


Fiber Guardian i NQMS - system nadzoru sieci światłowodowej. W skład systemu wchodzą moduły reflektometryczne pracujące w zakresie standardowym 1310/1550 oraz 1625 nm, które pozwalaja na ciągłą kontrolę pracujących włókien, a w razie awarii na szybką lokalizację uszkodzeń. Jako dodatkowe wyposażenie można zainstalować odbiorniki GPS do platform FTB-1/200/500. Oprogramowanie monitorując całość sieci wykonuje również analię badanych włókien oceniając m.in. ich starzenie się, itp.

animation

Officetime - zintegrowane źródło odniesienia dla systemów telekomunikacyjnych, posiadające do 10 wyjść synchronizacyjnych G.703/9 z obsługą SSM oraz referencyjnym wyjściem czasu NTP TOD.
Allan Variance Test Set -miernik interwału czasowego porównuje sygnały z dwóch wejść w zakresie od 2Hz. 
Trusted Time (eBuissnes) - grupa urządzeń i oprogramowania wykorzystywana do przydzielania i kontroli znaczników czasowych niezbędnych przy operacjach zakupów elektronicznych oraz weryfikacji podpisu elektronicznego.

 

PCM/PDH/SDH
ISDN
sygnalizacja
analogowe/xDSL
transmisja danych
optyka/światłowody
mikroskopy
synchronizacja
urządzenia dostępowe

 

       Mapa serwisu   |    Kontakt

© 2001 SoHo ART.  Wszelkie prawa zastrzeżone.